Aktualność Kierownictwo Powiatowej Policji w Bełchatowie w towarzystwie Mikołaja na oddziałach dziecięcych w bełchatowskim szpitalu

Komendant Powiatowej Policji w Bełchatowie insp. Grzegorz Czubakowski, I Zastępca Komendanta mł. insp. mgr Tomasz Jędrzejczyk i Mikołaj wraz z pomocnikami, przynieśli prezenty dzieciom, które są pacjentami oddziałów dziecięcych w bełchatowskim szpitalu.

Oprócz życzeń świątecznych, rozdawania prezentów i tradycyjnych smakołyków odbyła się również rozmowa o bezpieczeństwie w czasie świątecznym i w dni wolne. Spotkanie przypieczętowane zostało wręczeniem odblasków, które po zmroku należy nosić dla własnego bezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy za pouczające spotkanie. Dziękując za życzenia, również życzymy Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.