Aktualność Rozszerzamy działalność w zakresie kardiologii o nowoczesną pracownię hemodynamiki

W dniu dzisiejszym w naszym Szpitalu odbyła się konferencja Przedstawicieli Województwa Łódzkiego, w której wzięli udział Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Pan Zbigniew Ziemba, Dyrektor Departamentu Polityki Zdrowotnej Pani Magdalena Amrozik oraz przedstawiciel głównego inwestora projektu - Prezes Inwestycji Medycznych Łódzkiego Pan Robert Sobczak oraz Dyrekcji Szpitala. Konferencja ta poświęcona była prezentacji działającej już od kilku miesięcy w naszym podmiocie Pracowni Hemodynamiki.

Pracownia Hemodynamiki działa pod kierownictwem znakomitego specjalisty w dziedzinie kardiologii i chorób wewnętrznych Pana dr hab. n. med. Jana Zbigniewa Perugi.

Miło nam poinformować, iż  do chwili obecnej w naszej Pracowni wykonano u Pacjentów z ostrym zespołem wieńcowym blisko 300 zabiegów.